Otsime mehhatroonika guru!

Mehhatroonika guru

Kas sa oled töötanud kohas, kus ürgne loodus kohtub moodsa tehnoloogiaga otse sinu käte all? Kus sind ümbritseb valgus ja puhtus, sinu selga mudib massöör ning lõunad on pea tasuta? Ei ole? Siis on aeg kandideerida. 
Kes see on?

See on tõsiselt äge töö! Tänu sinule on meie tootmistehnika ja -liinid alati seadistatud, hooldatud ning töökorras. Lihtsamalt öeldes jääks ilma sinuta elu seisma. 

Mida ootame?

Sa ei pea olema tehisintellekt ja sulle ei pea meeldima elektrooniline muusika. Aga sa võiksid tunda huvi mehaanika, pneumaatika, hüdrauliliste elektroonikaja elektrisüsteemide vastu. Sellealane haridus annab loomulikult plusspunkte. Lisaks võiks sulle sobida ka öiste vahetustega töö. Vampiire me siiski  kandideerima ei oota. Palume diskrimineerimise pärast vabandust.

Mida pakume?

Meil on vinge uhiuus tehas ja mugav bussitransport. Massaaž, taastusravi ja sportlikud tegevused on lausa tasuta. Lõunad on samuti peaaegu tasuta. Töögraafikuga on peaaegu nii nagu Genka laulus – kolm tööl ja kolm vaba (päevased ja öised vahetused, vahetuse pikkus 12 tundi). Tööpäev algab vastavalt kas kell 8.00 või 20.00.

Tunned, et sul on MEHHATROONIKA TEHNIKU geenid? Saada oma CV aadressile personal@kohilavineer.ee
Kandideeri

Tead kedagi, kes võiks sellest pakkumisest huvitatud olla? Jaga sõpradele.

Jaga Twitteris

Jaga Facebook´is